Android, IOS Mobil Yazılım Geliştirme

mobil yazılım mobil yazılım Mobil Yazılım mobil uygulama gelistirme
Android, IOS ve Windows mobil aygıtlara uygulama çözümleri sunmaktayız. Entegre çalışan, kişisel veya kurumsal uygulama çözümlerimiz mevcuttur.

Mobil Yazılım

Teknolojinin gelişimi ile birlikte mobil yazılımların önemi gitgide artıyor. Bir şirketten tutunda bir küçük esnafın dahi mobil yazılıma sahip olması çağımızın gereklerindendir.

Mobil yazılımların öneminin farkında olan Bursa Dizayn, kullanıcı alışkanlıklarını ve tasarım trendlerini dikkate alarak uygulamalarınızı büyük bir titizlikle yaratmaktadır. Alanında iyi bir eğitim görmüş personelleri ile sizlerin gereksinimleri doğrultusunda mobil uygulamalar üreten Bursa Dizayn alanındaki farkını iyiden iyiye hissettirmektedir.

iOS, Android, Windows. Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamalar üretebiliyoruz. Son teknolojilerini kullanarak üstün performanslı uygulamalar geliştiriyoruz. Şirket olarak mobil dünyada yerinizi almak için vakit kaybetmeyin…

Bursa Dizayn olarak mobil yazılımlar konusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetler şunlardır.

  • Harita Uygulamaları
  • Anlık Mesajlaşma Servisi
  • Anlık Bildirim
  • Şirket Tanıtım Modülü
  • Veri Depolama – Veri Paylaşımı
  • Mobil Satış Uygulama içi satın alma
  • Randevu – Rezervasyon Modülü

Gerçeklik, konum, anlık mesajlaşma, sesli komut, görüntülü görüşme gibi en yeni mobil teknolojiler ile zenginleştirilmiş uygulamalar sadece Bursa Dizayn kalitesiyle siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor.

Sanal dünyada müşterileriniz tarafından saygınlığınızı artırmak için gerekli olan profesyonel yazılımlar olmazsa olmazlarınız arasındadır. Kullanıcı dostu, karmaşık olmayan mobil yazılımlara sahip olmak şirketin gelişim gösterebilmesi için çok önemlidir.

Sizlerde satışlarınızı artırmak, rekabet edebilme gücünü kendinizde bulmak için vakit kaybetmeden profesyonel mobil yazılımlara sahip olmalısınız. Tüm bunların yanı sıra andorid ve IOS oyunlar da geliştirebiliyoruz. Google Play Store ve App Store da sizin de oyununuz yer almasını istiyorsanız en doğru adresiniz Bursa Dizayn olmalıdır.

Tüm bunların yanı sıra andorid ve IOS oyunlar da geliştirebiliyoruz. Google Play Store ve App Store da sizin de oyununuz yer almasını istiyorsanız

Siz hala mobile yatırım yapmayanlardan mısınız?