Masaüstü Yazılım Geliştirme

masaüstü yazılım masaüstü yazılım Masaüstü Yazılım masaustu yazilim gelistirme

Windows, IOS üzerinde ihtiyacınıza yönelik masaüstü uygulamalar geliştirebiliyoruz.

Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılım işlerinizi kolaylaştırır, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve iş hayatınızdaki verimliliğinizi artırmanızı sağlar.

Masaüstü yazılımlara hemen hemen her işletme ihtiyaç duyuyor. Örneğin küçük işletmeler için muhasebe stok programları önemli masaüstü yazılımlar olabilirken büyük şirketler için masaüstü yazılımlar binlerce insanın bağlı olduğu sistemlerde olabilmektedir.

Bursa Dizayn uzman ve tecrübeli kadrosu ile masaüstü yazılımlar konusunda sektörde iyi yerlere gelmiştir. Şirketinizin veya firmanızın iş potansiyelini artırmak için gece gündüz demeden çalışan personelleri ile farkı sizlerde göreceksiniz

Masaüstü yazılımlar normal bir insanın yapamayacağı kadar çok veriyi yönetir. Kullanıcıya tam hâkimiyet sağlayan uygulamalardır. Verilerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza olanak tanıdığı gibi iş gücüne olan ihtiyacınızı büyük oranda düşürür. İşlerinizi analiz ve raporlamanızı sağlar.

Masaüstü yazılımlar iş akışını yönetir ve hataları minimum düzeye çeker. Firmanıza veya işletmenize özel l işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz.

masaüstü yazılım masaüstü yazılım Masaüstü Yazılım uygulama gelistirme bursa
Uygulama geliştirme aşamasında şu teknolojileri kullanıyoruz: Delphi, MSSQL, MySQL, 3RDParty Yazılımlar

Bursa Dizayn olarak, sizlere özel olarak tasarladığımız masaüstü yazılımlar ile başlangıç aşamasından bitimine kadar geçen sürede müşterimiz ile ortak çalışıyoruz. Çünkü asıl kullanıcı müşterimizdir. Sizlerle birlikte istekleriniz doğrultusunda her türlü yazılımı ve uygulamayı geliştirirerek rekabet gücünüzü artırırız.

Bu alanda eğitim almış deneyimli ekibimiz ile iş gücü verimliliğinizi artıracak ürün ve hizmetlerinizin satış ve kontrolünü de sağlamanıza yardımcı olacağız.

Şirketinizin rekabetçi ortamlarda kendini gösterebilmesi ve çağın hızla değişen koşullarına ayak uydurması için gerekli yazılım ve tecrübelere sahip olmak için vakit kaybetmeden Bursa Dizayn’ın kusursuz hizmetiyle tanışmaya bekliyoruz.