Bursa web tasarım sektöründe 16 yıllık tecrübemizle Bursa Dizayn olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yılların verdiği birikime ek olarak, yenilikleri sürekli takip ederek güncel kalmaya özen gösteriyoruz.

Web tasarım, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, sosyal medya analizi ve takibi, seo analizleri ve danışmanlığı gibi konularda yoğunlaşmış uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sektöründe yenilikleri takip eden ve bursa web tasarım konusunda lider olmayı amaçlayan firmamız sektörün tüm eksikliklerini gidermek amacını misyon edinmiştir. Yaptığımız araştırmalarda, web teknolojileri konusunda yıllardır İstanbul’a bağlı kalmış olan şehrimizde yeniliklere açık olan çok fazla firma olmadığını farketmiş bulunmaktayız.

Web tasarım bir çok aşamadan oluşmaktadır. Bunları;

  1. Müşterinin web sitesini ne amaçla kullanacağı
  2. Sektör analizi
  3. Planlama
  4. SEO Uyumlu altyapı
  5. Mobil Uyumluluk
  6. Yazılım
  7. Hata Analizi
  8. Arama Motoru Optimizasyonu

olmak üzere sıralayabiliriz.

Yani özetlememiz gerekirse sadece web sitesi yapmak başlı başına bir işe yaramaz. Google aramalarında bulunabilirliği işin en önemli kısmını oluşturmaktadır.

Web yazılım çözümlerinde kullandığımız diller HTML5, CSS3, JS, Jquery, Ajax, PHP ve MySql tabanlı kodlama ile dinamik içerikli siteler oluşturuyoruz. Müşteri odaklı yazılım sayesinde, müşterilerin kolayca güncelleyebildiği siteler yapmaya özen gösteriyoruz.

Web tasarımı bir kaç adımdan oluşmaktatır. Bunları özetle Backend (ön yüz tasarımı) ve Frontend (arka planda çalışan yazılımlar) olarak ikiye ayırabiliriz.

Kreatif ön yüz tasarımı ve profesyonel olarak kodlanmış arka plandan oluşan web siteleri Bursa Dizayn ile hayat bulmaya devam ediyor. Bursa’ya gönül vermiş Bursalı yazılımcılar olarak vizyonsuz işlere son vermeyi hedefliyoruz. Bursa web tasarım sektöründe yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz değişikliklerle piyasa şartlarının üzerinde web siteleri yapmaya devam edeceğiz.

Tüm bunlara ek olarak verdiğimiz İT (internet teknolojileri) danışmanlığı hizmeti ile yaptığımız işlere 365 gün destek sağlıyoruz. Kurumsal firmaların birçoğu artık bünyesinde İT danışmanı çalıştırmaktadır. Profesyonel bir İT personelinin maliyeti oldukça yüksek olduğundan dolayı her firma ihtiyacı olmasına rağmen bünyesinde uzman çalıştıramamaktadır. Bu sorunu da görmüş olmamızdan dolayı siz değerli müşterimize uygun maliyetler karşılığında sürekli ve profesyonel hizmet sağlıyoruz.  Danışmanlık faaliyetleri; web site güncellemeleri, server yönetimi, sosyal medya yönetimi ve analizi, seo analizi ve danışmanlığı gibi hizmetlerin tamamını karşılamaktadır.

Sizler için neler yapabiliceğimizi yüz yüze görüşmek için sizleri yenilenen ofisimize bekliyoruz.