Web Tasarımı, SEO Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı

web-tasarimi web Web Tasarım web tasarimi

Web Tasarımı

Çalışmalar genelde her bütçeye uygun olarak yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar genel olarak aşağıdaki şekilde guruplandırılır.

  • Ekonomik Web Paketi
  • Standart Web Paketi
  • E-Ticaret Web Paketi
  • Özel Web Paketi

Özel paket ihtiyaç dahilinde tamamen özgün yazılım kullanılarak yapılır. Toplam bütçe sizin tarafınızdan alınacak, ihtiyaç ve proje gereksinimlerine göre belirlenir.

 

seo-optimizasyonu web Web Tasarım seo optimizasyonu

SEO Optimizasyonu

Search Engine Optimization tümcesinin kısaltılmışı olan SEO türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonudur. Teknik olarak karmaşık detaylara sahip olan SEO alt yapısını, tüm çalışmalarımızda uygulamaktayız.

Ayırca, SEO Danışmanlığı da vermekteyiz.

Bunun için bir kaç adımdan oluşan bir ön çalışma yapmamız ve bu çalışma için, hedef anahtar kelimelerinizi belirlememiz, piyasada var olan rakipleriniz ile karşılaştırmamız gerekmektedir.

 

sosyal-medya-danismanligi web Web Tasarım sosyal medya danismanligi

Sosyal Medya

Sosyal medyanın önemini ve pazarlama alanındaki potansiyelini çok iyi bilen Bursa Dizayn sosyal medya alanında sizlere çok kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Sosyal medya ülkemizde ve dünyada çok popüler bir hale geldi. Bu kadar popüler olan bir platformu kullanmamak çok büyük hata olur. Markaların dijital dünyada konumlanması ve rekabet edebilmesi için sosyal ağlarda aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bir sosyal medya danışmanının görevi işte bu noktadan sonra önem kazanmaktadır.