HAKKIMIZDA

Bursa Web Tasarım  Hakkımızda bursa web tasarim bursadizayn
Bursa Web Tasarım

Bursa web tasarım sektöründe 15 yılı geride bırakan Bursa Dizayn yılların verdiği tecrübeyi ve bilgiyi her zaman ki gibi usta bir şekilde müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Sektöre başladığı ilk günden itibaren müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı hedefleyen Bursa Dizayn, Bursa web tasarım alanında hedefine ulaşmış olmanın haklı gururunu ve sevincini yaşamaktadır.  Müşterilerine grafik, medya, web tasarım ve yazılım gibi son derece teknik donanım ve bilgi isteyen kapsamlı alanlar da hizmet vermeye çalışmaktadır. Deneyimini bilgisiyle harmanlayarak çalışma hayatına devam eden Bursa Dizayn hizmet verdiği Bursa web tasarım gibi alanlarda bilgisini ve deneyimini kanıtlamış, uzman ve her bir alan da çekirdekten yetişen eleman kadrosu ile sorunsuz hizmet anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

İletişim sektörünün her geçen gün kendini yenilemesi ve son hızla gelişmesi yeni sektörlerin ve alanların açılmasını sağlamıştır. Sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı amaçlayan Bursa Dizayn ile; kurumsal kimlik, grafik tasarım, prodüksiyon, tanıtım filmi, montaj, havadan ve karadan fotoğraf çekimi, web tasarım, seo, reklam danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, masaüstü yazılım ve mobil yazılım alanların da doğru ve kaliteli hizmetin farkını her an ve her dakika hissedeceksiniz. Bursa web tasarım hizmet yelpazesi açısından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip olurken aynı zaman da her geçen gün çağın gerektirdiği yeniliklere ve ihtiyaçların da gerisinde kalmamaya gayret göstermekteyiz.

Grafik, web tasarım, yazılım gibi hayal gücünün sınırlarını zorlayan; yaratıcılık, görsellik ve işlevselliği aynı pota da eritmeyi hedefleyen alanlar da doğru ve etkili işler yaparak memnuniyet kazanmak oldukça zordur. Bu zorluğun üstesinden hakkıyla gelebilecek deneyimli ekibimiz sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İnsanları ilk etapta kendine çeken görselliğin olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle görselliğin hâkim olduğu hizmet alanlarımız da profesyonel kişilerin çalışma disiplinleri ile şirket veya firmalarınızın iş potansiyeli arttırabilir, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz alanlar da kısa zaman da ihtiyaçlarınızı giderecek çözümler sunarak etkili ve verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

İşi yaparken devleşen Bursa Dizayn ile çalışmalarınızla hayat vereceğiniz sektörler de sizler de devleşebilir, adınızı içinde bulunduğunuz sektöre duyurabilirisiniz.

VİZYON

Farkındalık yaratan ürünler ve işler ortaya koymayı amaçlayan Bursa Dizayn uzun vadede etkili ve kalıcı, müşterilerinin iş potansiyelini arttırmayı hedeflemektedir. Bulunduğu sektörün aranan ve tercih edilen, müşterileri ve çalışma arkadaşları tarafından arzu edilen bir firma olmaktır.

MİSYON

İçinde bulunduğu sektöre web, grafik, medya ve yazılım gibi alanlar da hizmet verirken güven ve iş birliği içerisinde ortaya kusursuz müşteri memnuniyetini sağlayan işler çıkarmak firmamızın misyonunu oluşturmaktadır. İnternetin reklam ve satış gücünü sonuna kadar kullanmanızı sağlayacak yeni ve yaratıcı fikirler ile şirketlerin büyümelerini, faaliyetlerini arttırmalarını, isimlerini hedef kitlelere duyurmalarını ve kısa zaman da daha kolay bir şirket içi işleyişi sağlayacak yazılımlar ile müşterilerimizin iş hayatlarına güvenli ve emin adımlarla ilerlemelerini sağlamak gayesindeyiz.