Seo Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı ile web sitenizi kısa süre içerisinde ilk sıralara taşıyoruz. seo Seo Danışmanlığı seo arama motoru optimizasyonu
Danışmanlık ile web sitenizi kısa süre içerisinde ilk sıralara taşıyoruz.

SEO – Search Engine Optimization

Diğer adı arama motoru optimizasyonudur. İyi bir çalışma sitenizi geliştirecek ve size zaman kazandıracaktır.

SEO arama motorlarında mesela Google’da en üst sıralara çıkarılmasına yönelik kapsamlı bir çalışmadır. Bu sayede sitede yer alan ürün ve hizmetler daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmış olur.
İnternette yapılabilecek en iyi reklam çalışmalar SEO çalışmalarıdır. Bu yüzden siteye yapılacak her yatırımdan önce mutlaka bir çalışma yapılmalıdır.

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken matematiksel bir yapı kullanmaktadır. İşte bu noktadan sonra devreye giren optimizasyon çalışmaları bu matematiksel yapıyı çok kolay bir şekilde çözerek ilgili hedef kitlelere ulaşmanızı sağlar.

Google botlarının sitenizi en iyi tarayabilmesi için çok önemlidir.

İki tür SEO çalışması vardır bunlar; site içi ve Site dışı çalışmalarıdır.Site içi çalışmalarının amacı Google botlarının siteyi düzenli bir şekilde taramalarına ve anlamlandırmasına olanak sağlamaktır.Site dışı optimizasyon çalışmalarında ise diğer sitelerin sizin sitenizi ne kadar çok tavsiye ettiğidir buna Backlink denir.Ayrıca site dışı optimizasyonda önemli olan bir diğer husus sosyal medyadır, sosyal medyadaki etkinlik sitenizin bilinirliğini çok iyi bir şekilde artıracaktır.Tüm bu nedenlerden dolayı site dışı optimizasyon çalışmaları, site içi optimizasyon çalışmalarına göre daha fazla önem arz etmektedir.

Optimizasyon işlemleri, yine google altyapısı kullanılarak hedef kelimelere göre belirlenmektedir. seo Seo Danışmanlığı seo danismanligi calismasi
Optimizasyon işlemleri, yine google altyapısı kullanılarak hedef kelimelere göre belirlenmektedir.

Bir optimizasyon çalışmasında şunlar yapılmaktadır.

  • Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme
  • Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma.
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi
  • Anahtar kelime araması
  • Eğitimi

Başarılı bir danışmanlık ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız artacaktır. Bu yüzden milyonlarca internet kullanıcısının varlığı düşünüldüğünde optimizasyon çalışmalarına yapılan yatırımların boşa olmayacağı aksine popülerlik ve satışlarda hareketlilik sağlayacağı göz önüne alınmalıdır.

Kısaca bir siteniz var ve SEO çalışması yaptırmıyorsanız, inanın çok şey kaybediyorsunuz.